Видеонаблюдение за вила

Тук можете да обсъждате всичко.
vladimira
Минаващ
Минаващ
Име: vladimira

Видеонаблюдение за вила

Непрочетено мнениеот vladimira » съб май 13, 2017 22:05

Имаме една къща близо до Златоград. Ходим си там събота и неделя и като цяло е обзаведена и има много неща в нея. Притеснявам се доста да не влезе някой взлом. Обсъждахме с мъжа ми този проблем и решихме да сложим камери. Сега и двамата сме се нагърбили със задачата да намерим подходящи камери. Искаме по-евтини камери, но в същото време да са качествени. Могат ли да се намерят такива на пазара?

Pril
Новак
Новак

Re: Видеонаблюдение за вила

Непрочетено мнениеот Pril » нед май 14, 2017 10:56

Не се притеснявайте дълго. iliqnapeicheva ще Ви отговори най-точно и своевременно. Само Вие да излезнете от Форума, тя веднага "ще влезе" и ще Ви реши проблема със съвет.
А, да попитам: Вие ли имахте проблеми с някакви 500 лв, щото доходите Ви са много ниски?
vladimira написа:И аз имам един въпрос, свързан с кредитите. Налага ми се да изтегля кредит, в момента доходите ми са доста ниски. Mисля да изтегля бърз кредит, защото парите не стигат. В момента си търся нова работа и се надявам нещата да се оправят. Някой теглил ли е кредит, дали ще ме одобрят, искам да изтегля 500 лв.?

И още нещо:
vladimira написа:Аз съм ученичка последна година и скоро ми предстои кандидатстване. Родителите ми искат да стана икономистка като тях, но мен това изобщо не ме влече. Искам да се занимавам с музика, участвам в училищна рок банда, пея добре, но искам да се науча и да свиря на китара.Родителите ми категорично отказват да инвестират в музикалната ми кариера, затова реших сама да постигна мечтата си. Тъй като имам 18 години, обмислям идеята да изтегля бърз кредит и с парите да си купя китара. Нашите ми дават доста джобни и мисля, че ще успявам да заделям. Въпросът е дали ще ми отпуснат кредит?

Как така ученичка е омъжена и има дори и къща край Златоград?

Та нещо ми намирисва на скрит маркетинг. Според мен използвате Форума за оформяне на форумното мнение в посока Вашите продукти. За тази цели си има съответен раздел, където могат да се постват тези теми. Което пък ме навежда на мисълта, че vladimira и iliqnapeicheva са едно и също лице, влизащо под различни псевдоними. Един път едната има проблем, другата веднага я съветва как да си го реши. Следващия път обратно. Много прозрачно и правещо форумците да изглеждат като глупаци, което според мен е обиждащо. Оставям на админите да преценят адекватността на Вашите прояви тук.

Върни се в “Обществена говорилня”