Да следвам ли мечтата си?

Тук можете да обсъждате всичко.
vladimira
Минаващ
Минаващ
Име: vladimira

Да следвам ли мечтата си?

Непрочетено мнениеот vladimira » вт май 09, 2017 22:19

Аз съм ученичка последна година и скоро ми предстои кандидатстване. Родителите ми искат да стана икономистка като тях, но мен това изобщо не ме влече. Искам да се занимавам с музика, участвам в училищна рок банда, пея добре, но искам да се науча и да свиря на китара.Родителите ми категорично отказват да инвестират в музикалната ми кариера, затова реших сама да постигна мечтата си. Тъй като имам 18 години, обмислям идеята да изтегля бърз кредит и с парите да си купя китара. Нашите ми дават доста джобни и мисля, че ще успявам да заделям. Въпросът е дали ще ми отпуснат кредит?

iliqnapeicheva
Минаващ
Минаващ
Име: iliqnapeicheva

Re: Да следвам ли мечтата си?

Непрочетено мнениеот iliqnapeicheva » ср май 10, 2017 11:18

Аз винаги съм учила децата си, че трябва да следват мечтите си. Затова бих те посъветвала същото. В крайна сметка животът е твой, като сгрешиш, ти ще плащаш за грешките си. И аз съм грешила, и родителите ти са грешили, няма безгрешни. Тъй като си малка и нямаш кой знае какви доходи, няма фирма, която би ти отпуснала кредит. За сметка на това с бързите кредити, нещата стават много по-лесно. Аз веднъж съм теглила кредит от http://easycredit.bg/ и нямах никакви проблеми. Върнах ги за няколко месеца. Обмисли все пак и варианта да учиш и да свириш, не е невъзможно.

vladimira
Минаващ
Минаващ
Име: vladimira

Re: Да следвам ли мечтата си?

Непрочетено мнениеот vladimira » нед май 28, 2017 20:18

Много ти благодаря за подкрепата! Ще послушам съвета ти :)

Върни се в “Обществена говорилня”