Похвално

Община Златоград, Общински съвет, Общинска Администрация
mladej
Новак
Новак

Похвално

Непрочетено мнениеот mladej » нед фев 09, 2014 09:51

Преместихте темите там дето малко се чете????-Похвално
Но аз пак ще задам неколко въпроса към кмета и мисля,че мястото на темите е тук.

1.Защо общината е с блокирани сметки???
2.КОЙ понесе отговорността по проваления проект с училищата(щото общината бе ощетена с 1 млн лева)???
3.Възтановени ли са всичките пари по проекта за централна градска част-демек центъра (много неща публикувате,но не и това)???
4.Не проверихте ли законноста на водоема в Старцево,преди да подадете с Велин Кетипов жалба за незаконно строителство от страна на Неделино. Предполагам ,че вече имате резултата от Басейнова дирекция и РДНСК ????Кой ще носи отговорността след като приключат и по-висшите инстанции???????

sigma
Минаващ
Минаващ

Re: Похвално

Непрочетено мнениеот sigma » вт фев 11, 2014 20:22

Прочетох внимателно 4-те проекта,с които общината е кандитатствала за финансиране от тези 500 милиона и какво ми прави впечатление
1.Топлата вода -едно от най-важните неща за развитието на града и бизнеса.Разработването на проекти за изкарване и докарване на водата започна преди доста години.Направи се първа копка преди около 4-5 години.Към днешна дата-това да не успеем да вземем и лев финансиране некадърност или нежелание( понеже първия проект бе спрян малко след първата копка от правителството на ГЕРБ)

2.Енергоефективни мерки за сградата на болницата-и тука се тъпче на едно място с години-некадърност или нежелание (понеже и за болниците знаем плитиката на ГЕРБ за 4 години)

Какво ли ще открия ако проверя другите оперативни програми ,по които сме кандидатствали с тези проекти и не сме одобрени или сме имали възмижност , а не е кандидатствано? -Мисля,че почти знам отговора, но ще си направя труда да проверя,защото взе да ми писва от лицемерна добре прикрита некадърност разчитаща на незнанието на хората.Дали пък не е време маските да паднат?

Потребителски аватар
sheki
лимонтузу
Име: Велин
Контакти:

Непрочетено мнениеот sheki » пон фев 17, 2014 16:14

mladej написа:Преместихте темите там дето малко се чете????-Похвално

Младеж темите относно Община Златоград и кмета се пускат в съответния раздел, това се прави с цел прегледност, затова моля придържайте се към правилата. Тази тема вкл. ще бъде в този раздел.
Просто и лесно !
zlatograd.com

mladej
Новак
Новак

Непрочетено мнениеот mladej » пон фев 17, 2014 21:26

Шеки,да речем че на 2-те теми мястото е в този раздел-ок,но на темата за левия завой- да ме прощаваш.Ако от нас се иска да сме точни-бъдете и вие-какво точно налага тя да бъде в този раздел??????????

mladej
Новак
Новак

Непрочетено мнениеот mladej » пон фев 17, 2014 21:50

Да се върнем сега на ТОПЛАТА ВОДА и публикациите на Недялко Славов във фейсбук.Недялко ,точно ти ли говориш за спиране на проекта от БСП и ДПС??? За толкова невежи и неинформирани ли ни имаш или сляпо изпълняваш политически наставления???Точно ГЕРБ спря проекта,защото не му хареса ИЗПЪЛНИТЕЛЯ.Знаеш не по-зле от мен,че проекта не е спрян и ще се финансира поетапно,и се финансира.
Царе сте гербаджи на манипулациите и натиска над хората-но мита падна поне не се излагайте така .По-добре помогни на Миро за екипа,който прави проекти-та да не сме вечно последната дупка на кавала( ама не с консултантска фирма дето ще цуца лесни пари)

Върни се в “Община Златоград”