nov komp

Нови технологии, компютърен хардуер и всякакъв вид електроника. Мобилни телефони и телефония.
puhkavela
Контакти:

nov komp

Непрочетено мнениеот puhkavela » съб юли 14, 2007 21:27

abe hora iskam da si kupq kmp ama se 4udq ot kade daite nqkvo predlojenie.Kvo 6te kajete za tuka6nite firmi ili e po dobre da hodq nqkade natatak da si kupq.

Пиши на кирилица !

elzita
Минаващ
Минаващ
Контакти:

Re: nov komp

Непрочетено мнениеот elzita » съб юли 14, 2007 22:03

puhkavela написа:abe hora iskam da si kupq kmp ama se 4udq ot kade daite nqkvo predlojenie.Kvo 6te kajete za tuka6nite firmi ili e po dobre da hodq nqkade natatak da si kupq.

Най - добър е Асен Нанов, който поддържа РС в къщи и съм доволна. Офисът му се намира в сградата на Стария съвет на I етаж в дясно.
Няма смисъл да пътуваш и да си губиш времето. По - добре се консултирай с Асен и той ще ти достави РС. :supz:

djstivy
Новак
Новак
Контакти:

Непрочетено мнениеот djstivy » съб юли 14, 2007 22:12

защо да не сравниш цените и това което получаваш между тукашните фирми

Потребителски аватар
dimi
Приятел
Приятел
Име: Диляна Митушева
Контакти:

Непрочетено мнениеот dimi » нед юли 15, 2007 22:37

puhkavela написа:abe hora iskam da si kupq kmp ama se 4udq ot kade daite nqkvo predlojenie.Kvo 6te kajete za tuka6nite firmi ili e po dobre da hodq nqkade natatak da si kupq.

Аз ще те посъветвам най-добре да се обърнеш към Момчил. Той ще ти даде най-добри цени. Аз лично съм много доволна!
Който се бои от нападки срещу собствените си убеждения, сам се страхува от тях... Оскар Уайлд

Потребителски аватар
bobby
Бедно студентче
Бедно студентче
Име: Борислав Младенов
Контакти:

Непрочетено мнениеот bobby » пон юли 16, 2007 17:28

Пък ако искаш може да се посъветваш с мене!
Remove, remove ......

Потребителски аватар
sheki
лимонтузу
Име: Велин
Контакти:

Re: мдам

Непрочетено мнениеот sheki » пон юли 16, 2007 20:09

elzita написа:Най - добър е Асен Нанов, който поддържа РС в къщи и съм доволна. Офисът му се намира в сградата на Стария съвет на I етаж в дясно.
Няма смисъл да пътуваш и да си губиш времето. По - добре се консултирай с Асен и той ще ти достави РС. :supz:

хехе :) в какво е най - добър .. и аз съм за пазаруването на такива неща от града .. :)както и да е
когато говорим за закупуването на каквото и да е винаги се прави справка и се сравняват цени от различни фирми и не само цените а и какво включват конфигурациите(или какво дефакто има в кутията) , гаранционно обслужване и т.н. Аз пък мога да кажа че съм много доволен от УНИМАТИКС с представител за града Момчил Бабачев , дори от офиса пазаруваме от там , винаги в наличност има голям асортимент монитори и кутии, камери .. което информативно е доста добре, а за цените .. който е ходил е видял .

п.с. а относно Асен.. наскоро са му поръчали комп с тунер и за цифрова телевизия а той им продал обикновен с предтекста че едва ли ще му трябва .. само да знае, че цифров пакет от 9 канала върви в кабелната мрежа от нова година насам , идните месеци се подготвя и нов пакет .. със сортирани програми , отделно .. от доста време се говори и за цифровизирането на ефирните програми и тях чакаме с нетърпение да цъфнат.
Просто и лесно !
zlatograd.com

djstivy
Новак
Новак
Контакти:

Re: мдам

Непрочетено мнениеот djstivy » пон юли 16, 2007 23:30

Аз пък мога да кажа че съм много доволен от УНИМАТИКС с представител за града Момчил Бабачев

и брат му :smt039

Paraz1t
Минаващ
Минаващ

Непрочетено мнениеот Paraz1t » вт юли 17, 2007 10:42

Na6ite usloviq i ceni sa dale4 po hubavi ot na Mom4il,kakto i garancionnoto obslujvane.
Tranci 4e pazaruvali ot tam ofisa mu.
I 4isto i prosto nikoi nemoje da bie tazi cena koqto sme dali za tazi super mo6tna mashina.

Напиши си мнението на кирилица! Излагаш се, продаваш компютри и не можеш да си пуснеш кирилицата да пишеш на български.
Няма да го правя, нечетимо за да не кажеш, че защитавам конкуренцията ти!

Paraz1t
Минаващ
Минаващ

Непрочетено мнениеот Paraz1t » вт юли 17, 2007 10:57

Шеки преди да напишеш нещо винаги е добре да си прочетеш първо уроците.По принцип трябва да си запознат с различните стандарти на цифровата телевизия, а също така и с моделите тунери , които се предлагат на нашия пазар.

Paraz1t
Минаващ
Минаващ

Непрочетено мнениеот Paraz1t » вт юли 17, 2007 11:04

Ха Ха Ха!!!
Без да се задълбочаваме с такива глупости!
Нека клиента реши какво е по-добро за него.
Да уважаваме личния избор,който да не е подкрепен с инструкций на претендиращи разбирачи.
Good Luck!

Потребителски аватар
misho
Конзолен тип
Конзолен тип
Име: Михаил Пелтеков
Контакти:

Непрочетено мнениеот misho » вт юли 17, 2007 12:29

Пазарит:>

Ами тои може да не си е научил урока, но защо не го просветлиш ... Тук пише следното
http://en.wikipedia.org/wiki/Digital_television и като гледам не виждам големи разлики ... И отгоре на това, ВСИЧКИ тунери, които се предлагат на българския пазар, са съобразени с това ! Иначе просто вносителите се набутват да вкарват скъпи тунери ..

А относно цените .. МОЛЯ представете ми една оферта с всички компоненти вътре и цена за нея да ВИДИМ .. Може би ще изкарате и по-добри цени от софийските .. Но това как става незнам .. Сигурно вадите от вашия джоб и давате, а на клиента му идва по-евтино ..

Другото нещо не ми е ясно какво означава "Мощна" машина?!? Какви деиности извършва?! Вози, влачи .. и т.н.

И клиента, кое от всички неща ще ползва?!? С какв тои ще усети това ..

Чакам си офертата за да видим "ниските" цени !

Между другото, като искате да си правите реклама, скоро на новия сайт ще има отделено място за това и може да си помислите, защото мястото НЕ Е ТУК !

Потребителски аватар
dimi
Приятел
Приятел
Име: Диляна Митушева
Контакти:

Към Paraz1t

Непрочетено мнениеот dimi » вт юли 17, 2007 13:26

Paraz1t написа:Na6ite usloviq i ceni sa dale4 po hubavi...

Какво значи нашите условия! Кой сте ВИЕ, поне аз не разбрах??? Незнам защо се страхувате и дразните от конкуренцията, няма нищо по-хубаво за нас потребителите от конкуренцията. Хубаво е че има повече от една фирма, да предлага една и съща услуга, за да може клиента сам да избере и да прецени откъде да пазарува. Puhkavela, проучвайки пазара може би, попита откъде да си вземе, ние любезно и предложихме и всеки изказа мнение, че това не ти харесва недей да реагираш така рязко и да омаловажаваш знанията и способностите на останалите… Това не говори добре за фирмата ти!
Който се бои от нападки срещу собствените си убеждения, сам се страхува от тях... Оскар Уайлд

danid
Новак
Новак
Контакти:

Непрочетено мнениеот danid » вт юли 17, 2007 14:44

А този тунер на какъв компютър може да се сложи и колко струва?

Потребителски аватар
misho
Конзолен тип
Конзолен тип
Име: Михаил Пелтеков
Контакти:

Непрочетено мнениеот misho » вт юли 17, 2007 15:28

danid написа:А този тунер на какъв компютър може да се сложи и колко струва?

Ами изискванията, трябва да имаш свободен PCI слот на който да се сложи тунера .. според мен поне процесор на 1Ghz с 256МБ Рам Памет и 64МБ видео .. а относно към Операционната система сигурно е Windows XP .

Това са минимални изисквания според мойте виждания .. :) А вече като се вземе конкретен модел там си пише !

puhkavela
Контакти:

Непрочетено мнениеот puhkavela » вт юли 17, 2007 16:20

Какво направихте бе хора :rolleyes:.Аз питах за комп.а вие взехте да ми говорите за тунери,а това ни най-малко ме интересува.Благодаря на Дими и на Елзита , защото само те двете ми отговориха по същество, а колкото до компютъра поръчах си го при Асен Нанов просто ми хареса отношението му, а цените които толкова се дискотират са еднакви.
П.С. Не сикам да ангажирам никой с моето мнение.Всички са свободни да избират от къде да си копуват каквото и да било.

Paraz1t
Минаващ
Минаващ

Непрочетено мнениеот Paraz1t » вт юли 17, 2007 17:26

За мишо: щом сме го подкарали на линкове влез тук : http://www.estnet.bg/forum/viewtopic.php?t=1619

Потребителски аватар
sheki
лимонтузу
Име: Велин
Контакти:

Непрочетено мнениеот sheki » вт юли 17, 2007 19:19

Какви циркове какви чудеса .. не си мислете , че на някой ще му се размине при злоупотреба с два ника във форума като подвежда останалите участници и си прави реклама ! Избери си кой ник ще ти остане !

относно тунера за кабелната трябва DVB-C а за ефирната DVB-T ... темата се затваря !
Просто и лесно !

zlatograd.com

Върни се в “Техника и Електроника”