240 часа

Тук можете да обсъждате всичко.
Потребителски аватар
sheki
лимонтузу
Име: Велин
Контакти:

Непрочетено мнениеот sheki » нед мар 04, 2007 22:14

plamen написа:Не си спомням как се наричаше това чувство или състояние - на недоволство, че останалите не правят нищо. А когато нещо се стори, не се вниква в направеното, а се търсят неговите слабости.

Ами спомни си и го напиши, може по - директно към мен да се обърнеш, а иначе му викат може би взискателност , порив към съвършенство ... хе , нали не си забравил че критиката е полезно нещо , или просто моите мнения те дразнят :!: от всичките ми постове би трябвало всички във форума да са наясно с моите мнения по някои обществено значими въпроси. Това че във някои вестници все още допускат правописни грешки нямаме право да го коментираме ли ?
Просто и лесно !
zlatograd.com

plamen
Новак
Новак
Контакти:

Непрочетено мнениеот plamen » пон мар 05, 2007 23:52

sheki написа: нали не си забравил че критиката е полезно нещо , или просто моите мнения те дразнят

Уважавам всяко мнение, особено критичните, защото могат да бъдат повод за размисъл. Но това не бива да е пречка да се се изряват и различни мнения. Особено в случаите, когато в сянката ни критиката могат да останат някои по-значими неща, макар и позитивни.

Шеки, както си забелязал мнението ми не е персонално спрямо теб. Просто мисля, че около нас стават и хубави неща. Надявам се повече хора ( вкл и чрез форума, вкл и чрез градивна критика) да се постараят да станат още по-хубави.
Мисля, че и ти желаеш това. :?:

Потребителски аватар
sheki
лимонтузу
Име: Велин
Контакти:

Непрочетено мнениеот sheki » вт мар 06, 2007 00:11

Извинявай че ти преча да изразиш различно мнение :)

п.с. шегувам се :) , разбира се всеки се стреми към по - доброто и хубавото :) и ми хрумна и финал на израза ".. но някои минават през кози патечки а други по асфалтирани пътища " :)
Просто и лесно !

zlatograd.com

plamen
Новак
Новак
Контакти:

Непрочетено мнениеот plamen » вт мар 06, 2007 00:26

И един коментар по темата.
Написаха се доста мнения срещу 240 часа. Част от тях, още преди появата му.
Въпреки това, през последния месец и Златоградски вестник и 240 часа се радват на повишен интерес и тираж – и заради очакванията за конкуренция, и заради различните гледни точки. Но и двата пишат за Златоград.
Преди няколко дни представители на сродни на нас общини се заинтересувоха как община „от нашия калибър” има свой вестник. Искрено бе учудването им, когато им казах, че това е втория вестиник издаван за община Златоград.
Всяко печатно издание, всяка местна медия е една допълнителна трибуна. Независимо, че може да е провокираща, че може да не пише това, което ни се иска или което ще ни бъде приятно, че може да изразява и субективни позиции, че може да е прекалено евтина или да излиза на 14 или 10 дни , тя отразява нашето ежедневие – разбира се през погледа да своя редактор или списващ екип.
Затова аз се радвам, че в Златоград има два вестника, местна телевизия, настоящия сайт, ......и т.н., независимо че не съм съгласен съм с всичко, което се казва в тях.

vennom
Контакти:

че може да е прекалено евтина или да излиза на 14 или 10 дни

Непрочетено мнениеот vennom » пон мар 26, 2007 15:29

от всякъде лъха колко е евтина!

Анна
Новак
Новак
Контакти:

Непрочетено мнениеот Анна » вт апр 03, 2007 20:31

Нормално ли е под всяка статия да пише "240 часа"

ironia
Редовен
Редовен
Контакти:

Непрочетено мнениеот ironia » пон апр 09, 2007 00:42

Нормално е,при положение,че няма журналисти.Няма и редактор.Тоест-какво има?Имах удоволствието да ми донесат един брой на въпросния вестник.Аз като обикновен читател мога съвсем спокойно да кажа,че изообщо няма стилна гледна точка,няма непредубеденост,няма и заинтригуваност.Мисля,че повече реклама няма да му навреди.Но все пак е прощъпулник-дайте му шанс на вестника::))
Ако душата можеше да се материализира, си представете хилти, с което разбивам илюзии.

Потребителски аватар
Xa_3au4e
Приятел
Приятел
Контакти:

Непрочетено мнениеот Xa_3au4e » пон апр 09, 2007 08:34

Клюки, скандали и ниска цена - благо за златоградчани :supz:
Не е достатъчно да си знаеш цената,
трябва да се отчита и търсенето.

kleo
Минаващ
Минаващ
Контакти:

Непрочетено мнениеот kleo » чет апр 12, 2007 13:58

Моите поздравления за вестник 240 часа!
Желая успех на екипа!

kokoshka
Новак
Новак
Контакти:

Непрочетено мнениеот kokoshka » чет апр 26, 2007 21:21

Абе знаете ли кога ще излезе новия брой, то мина май месец от предишния. Немат материал или нищо не се случва в Златоград и Неделино?

pateto
Минаващ
Минаващ
Контакти:

Непрочетено мнениеот pateto » пет апр 27, 2007 15:13

вече излезе :supz: :supz: :supz:

andi4ka
малко дяволче
Контакти:

Непрочетено мнениеот andi4ka » пет апр 27, 2007 19:02

и аз гледам днеска, че е излезнал вече. Някви двама се хилиха по пътя и коментираха :smt005
Истинско приятелство се получава само с хора,които имат същата представа за това. Всички останали са "много добри познати

kokoshka
Новак
Новак
Контакти:

Непрочетено мнениеот kokoshka » пет апр 27, 2007 19:09

Може да са се чудили, дали се пише Кисйова или Кисьова???????????? :smt119 Вижте анкетата :D, истинско щастие.

andi4ka
малко дяволче
Контакти:

Непрочетено мнениеот andi4ka » пет апр 27, 2007 19:18

kokoshka написа:Може да са се чудили, дали се пише Кисйова или Кисьова???????????? :smt119 Вижте анкетата :D, истинско щастие.

ква анкета
Истинско приятелство се получава само с хора,които имат същата представа за това. Всички останали са "много добри познати

kokoshka
Новак
Новак
Контакти:

Непрочетено мнениеот kokoshka » пет апр 27, 2007 19:27

Във вестника Анди!

dike
Новак
Новак
Контакти:

Непрочетено мнениеот dike » чет май 03, 2007 15:30

Мнението бе изтрито поради не спазване на правилата !

Модерирано от misho

Върни се в “Обществена говорилня”