какво става с тоя сайт?

Препоръки, предложения, забележки, материали и всичко свързано със сайтовете: Zlatograd.com Zlatograd-bg.com
barborino
Минаващ
Минаващ

какво става с тоя сайт?

Непрочетено мнениеот barborino » чет окт 18, 2007 20:32

какво става с тоя сайт?защо само мненията на двама-трима от регистрираните се публикуват?това ли е функцията на форума?Г-н Администратор,дайте възможност равна за всеки желаещ да сподели мнение...ако желаете разбира се,форума да се чете!! :smt017

модератор: въпроси относно форума се коментират тук, и след като си написал това мнение явно всичко е наред.
Десет знаещи не струват колкото един, който върши работа!

Потребителски аватар
sheki
лимонтузу
Име: Велин
Контакти:

Re: какво става с тоя сайт?

Непрочетено мнениеот sheki » пет окт 19, 2007 00:07

Сайта си е наред, от време на време се правят ъпдейти, защото просто се налага. Не е имало проблеми с писането на мнения на регистрирани потребители освен ако е имало ъпдейт.
Просто и лесно !
zlatograd.com

Потребителски аватар
Bashev
Уеб разработчик
Име: Костадин Башев
Контакти:

Непрочетено мнениеот Bashev » пет окт 19, 2007 08:24

barborino написа:какво става с тоя сайт?защо само мненията на двама-трима от регистрираните се публикуват?това ли е функцията на форума?Г-н Администратор,дайте възможност равна за всеки желаещ да сподели мнение...ако желаете разбира се,форума да се чете!! :smt017
Барборино, уверявам те че не ограничаваме писането във форума (разл. от сайт). Всеки регистрирал се и спазващ правилата които е приел при регистрация (не можеш да се регистрираш без да приемеш правилата) има право и възможност да изказва своето мнение. Само 2-3ма публикуват защото такива са обстоятелствата, всеки се бори със всички сили и средства да убеди хората, че не той (или неговия фаворит за кмет) е правилния човек, а че никой от другите не става за този пост.

Мненията не се модерират. Веднага след публикуването им те са видими за всички посетители на форума.

Имаше един срив в платформата който доведе до загуба на 10-12 мнения за което ви уведомихме, но не можем да направим нищо повече защото тези мнения не могат да се върнат.

razumnata
Минаващ
Минаващ

Непрочетено мнениеот razumnata » пет яну 04, 2008 14:58

Kакво става с тоя сайт?Защо никой не пише, а може би няма какво да се пише?

Потребителски аватар
bobby
Бедно студентче
Бедно студентче
Име: Борислав Младенов
Контакти:

Непрочетено мнениеот bobby » пет яну 04, 2008 22:57

Всичко си му е наред на сайта и форума, но явно в Златоград не се случва нещо заслужаващо да се дискутира и сподели тук.

Няма интереси може би. Имаше избори за кмет, много писаха, много хора се регистрираха специално за тях (някой по няколко пъти за да разговарят със себе си). Изборите свършиха, резултатите са ясни и може би няма за какво да се пише повече.

Знам ли.

Но ти имаш възможност да пишеш на теми, интересни за другите посетители, пък може и някой да ти пише :)
Remove, remove ......

Потребителски аватар
sheki
лимонтузу
Контакти:

Непрочетено мнениеот sheki » съб яну 05, 2008 02:09

има много неща за които да се пише но не може само двама трима да ги пишиме, щото пък други веднага започват да се заяждат ..
в общината се случват доста неща вземат се решения .. които естествено за сега няма кой да изнесе в публичното пространство и да ги коментират хората, и едва ли не излиза че общината спи :) ..
Просто и лесно !

zlatograd.com

Потребителски аватар
bobby
Бедно студентче
Бедно студентче
Контакти:

Непрочетено мнениеот bobby » пон яну 07, 2008 17:42

Забелязвам, че винаги има хора, които четат тоя форум. Повечето от тях не са регистрирани, а само влизат да четат. Сигурно им е интересно.

Искам да се обърна към тях:

Хора, регистрирайте се и пишете. Знам, че и вие виждате всеки ден разни нередности, интересни случки и др. такива, заслужаващи обсъждане или само споделяне. От какво ви е страх. Както виждате повечето пишещи във форума не са посочили истинските си имета. Така, че няма кой да разбере кои сте и няма от какво да се страхувате.

Пишете ей. Излагайте се и вие. Недейте да гледяте само сеира на другите. :)

Надявам се, че ме разбрахте.
Remove, remove ......

iv4eto
Новак
Новак
Контакти:

Непрочетено мнениеот iv4eto » съб окт 25, 2008 04:11

Защо форума не е това което беше преди? Какво се промени, къде е грешката и как да се поправи? Сигурна съм, че всички участници ,регистрирани или не четат, но никой не пише или задава нова тема. :smt024 Пишете! :smt064

Потребителски аватар
bobby
Бедно студентче
Бедно студентче
Контакти:

Непрочетено мнениеот bobby » съб ное 01, 2008 21:28

iv4eto написа:Защо форума не е това което беше преди? Какво се промени, къде е грешката и как да се поправи? Сигурна съм, че всички участници ,регистрирани или не четат, но никой не пише или задава нова тема. :smt024 Пишете! :smt064

Ти избяга и всичко се срина!!!
Remove, remove ......

Pril
Новак
Новак

Непрочетено мнениеот Pril » пет ное 28, 2008 09:08

На мен лично ми липсва линка към zlatograd.com от форума .... ако не представлява сизифовски труд, моля да ми го върнете :)

Потребителски аватар
sheki
лимонтузу
Контакти:

Непрочетено мнениеот sheki » съб ное 29, 2008 15:27

Pril написа:На мен лично ми липсва линка към zlatograd.com от форума .... ако не представлява сизифовски труд, моля да ми го върнете :)

Форума беше ъпдейтван и тъй като линка не е стандартен се слага ръчно. Същото се отнася и за вградената кирилица.
Просто и лесно !

zlatograd.com

Pril
Новак
Новак

Непрочетено мнениеот Pril » пон дек 01, 2008 13:33

Благодаря за бързото справяне с линка :)

Pril
Новак
Новак

Непрочетено мнениеот Pril » чет мар 05, 2015 12:38

Да се повторя отпреди 9 години:

"На мен лично ми липсва линка към zlatograd.com от форума .... ако не представлява сизифовски труд, моля да ми го върнете :) "

Потребителски аватар
Bashev
Уеб разработчик
Име: Костадин Башев
Контакти:

Непрочетено мнениеот Bashev » чет мар 05, 2015 18:35

Щом държиш :)

Върни се в “За сайта и форума”