Любим парфюм

Всичко за Вас Жени...

Любим парфюм

Непрочетено мнениеот Qna » Чет Ное 30, 2006 19:17

И така... Любимият ви парфюм е ...?

Моят е този Изображение
Преди време подуших една негова мостра и започнах да го издирвам като луда, но до днес не мога да го намеря :smt009 Ако някой може да ми помогне с търсенето няма да е лошо :yawinkle:
Иначе харесвам и парфюмите на BU, D&G Light Blue, и колкото и смешно да звучи детските парфюмчета на Malizia Bon Bons също ми харесват много :smt005
"Ако ти живееш 100 години, аз искам да живея 100 години без 1 ден, така че никога да не живея без теб..." (Мечо Пух)
*Think Pink*
Аватар
Qna
Редовен
Редовен

Непрочетено мнениеот ironia » Чет Ное 30, 2006 20:03

И аз имам подобен проблем.От абитуриенския си бал търся един,но уви!,никъде го няма-"SAS"..,не ,че ми навява някви спомени,бала ми беше ега ти гадното,имайки предвид кавалера,обаче парфюма си го биваше.Сега любим нямам,но като,че ли предпочитам мъжки-Медитеранио-зелен и Str8-черен...Яни,ще разгледам дет см тук и щи кажа на лична дали го има:)))
Ако душата можеше да се материализира, си представете хилти, с което разбивам илюзии.
ironia
Редовен
Редовен

Непрочетено мнениеот Qna » Чет Ное 30, 2006 22:52

Благодаря :smt007
"Ако ти живееш 100 години, аз искам да живея 100 години без 1 ден, така че никога да не живея без теб..." (Мечо Пух)
*Think Pink*
Аватар
Qna
Редовен
Редовен

Непрочетено мнениеот love_delight » Пет Дек 01, 2006 10:01

Изображение

прекрасен парфюм, траен и определено останалите го забелязват! :wink:

Изображение

а този е с малко по-сладникав аромат, и има бонус подарък - малка ябълка :lol:
An angel... Not a saint.
Any man can love 1,000 different women, but it takes a REAL man to love ONE woman, 1,000 different ways...
Аватар
love_delight
Приятел
Приятел

Име: Elle

Непрочетено мнениеот Qna » Пет Дек 01, 2006 10:33

И на мен ми допада този на Нина Ричи, но наистина ми е малко сладникав, специално за моя вкус де :yawinkle:
Но този Изображение :smt007 :smt007 :smt007
Ирониа, малко се разрових за твоя парфюм, но намерих само този, снимката е малка, но все пак може да погледнеш дали е същия Изображение
А Тук http://www.parfumi.biz/ има парфюми и най-важното тестери, който са по около 100мл и не са скъпи като в повечето магазини :rolleyes:
*Think Pink*
Аватар
Qna
Редовен
Редовен

Love in Paris

Непрочетено мнениеот dimi » Съб Фев 17, 2007 02:34

А за мен най-хубавия и траен парфюм е пак на Нина Ричи "Love in Paris" и никак не е сладникав. Съчетава свежестта на виолетки и анасон, свежа роза, бял божур, кайсиев цвят и чист жасмин, кедър, сандалово дърво, мускус, а ванилия завършва хармонията. Наистина уникален аромат...

Изображение
Аватар
dimi
Приятел
Приятел

Име: Диляна Митушева

Непрочетено мнениеот Qna » Съб Фев 17, 2007 13:11

А аз никъде не мога да намеря парфюма на Сара все още :(
*Think Pink*
Аватар
Qna
Редовен
Редовен

Непрочетено мнениеот love_delight » Чет Апр 19, 2007 00:37

Аз продължавам да съм си фенка на Carolina Herrera и миналата седмица си купих новата версия на 212 - On Ice: аромата е съвсем леко по-различен. Опаковката е доста ефектна и както може да се очаква на името на парфюма - парче лед.

Изображение

Сега като се поразпових в нета видях, че има и в светло кафяв вариант, че дори и мъжки вариант на парфюма.
Парфюма е от леко сладникавите, но е идеален за лятото!
An angel... Not a saint.
Any man can love 1,000 different women, but it takes a REAL man to love ONE woman, 1,000 different ways...
Аватар
love_delight
Приятел
Приятел

Име: Elle

Непрочетено мнениеот Qna » Чет Апр 19, 2007 13:43

Аз съм с J`adore на Dior! Страхотен е ... Изображение
*Think Pink*
Аватар
Qna
Редовен
Редовен

Непрочетено мнениеот andi4ka » Чет Апр 26, 2007 21:22

ох аз съм влюбена във Donna Karina тва е имитацията на D&G, това просто само като го подуша и честно си признавам ме възбужда, който иска да ми копува подарък за бала да е това.
И миналата година като бяхме във Франция от там си взех от Фрагонард, едно парфюмче Еклат, то също е много готино. Страшна миризма, направо те побърква :prayer: :prayer: Прекланям им се на тия французи.
А от мъжките Хуго Босс и женския и той ..
:prayer: :prayer:
Истинско приятелство се получава само с хора,които имат същата представа за това. Всички останали са "много добри познати
andi4ka
малко дяволче

Re: Любим парфюм

Непрочетено мнениеот djcoolera » Сря Фев 25, 2009 14:48

Хей, ако знаете какъв нов готин магазин за мъжки и женски парфюми намерих – http://***/ - супер евтини маркови парфюми. Не зная как става тоя номер, но са наистина евтини, даже си поръчах един за един приятел, че имаше рожден ден и пристигна (Armani Code), и по интересното е че наистина е оригинален парфюм. Подарих му го, а той каза че не е трябвало да се харча чак толкова много :-) Надявам се да съм помогнала колкото мога!

МОДЕРАТОР: РЕКЛАМАТА НЕ ТУК!
djcoolera

Непрочетено мнениеот mechi » Пон Мар 02, 2009 02:10

Каролина Херера обира две години подред за най добър мъжки парфюм ама старото 212 си е класика и много пошече му се кефя от новото .........ама за дневен парфюм аз сам на принципа нещо по лайт ....... като повечето бенетони или хугото...
Няма отровни вещества, има отровни дози!
Аватар
mechi
Новак
Новак

Име: Николай

Непрочетено мнениеот Gossip Girl » Нед Май 17, 2009 21:49

Гледам, че не съм се изказала по любимата ми тема :smt039 Обичам тежки, трайни, подчертаващи миризми. В класацията ми са Flower Bomb на Victor&Rolf, Еуфориа на Келвин Клайн и един много специфичен - Агент Провокатор.
Аватар
Gossip Girl
Минаващ
Минаващ

Непрочетено мнениеот nelito » Съб Дек 19, 2009 10:34

Моят любим парфюм е Viktor & Rolf Flowerbomb EDT 100 ml. много доволна. Хубав тежък и траен аромат.

Хубаво ама такава реклама те се толерира!
nelito

Непрочетено мнениеот iskraivanova84 » Пет Яну 07, 2011 21:46

В момента съм с Effusion на "Iceberg" и Sky на "Ungaro", и двата са ми страшно любими, но фаворит ми е "Extreme" на Bulgari, нищо, че е мъжки.
iskraivanova84
Минаващ
Минаващ

Непрочетено мнениеот aneliaivanova86 » Пет Юни 17, 2011 18:11

Armani Sensi
Изображение
aneliaivanova86
Минаващ
Минаващ

Назад към За Жената