В какво се превръщат мечтите?

Всички пикантно и глупаво случило се в "Златоградското пространство"
Потребителски аватар
Вирус
Минаващ
Минаващ
Контакти:

В какво се превръщат мечтите?

Непрочетено мнениеот Вирус » съб окт 30, 2004 19:19

От какво се прави ливада?
Нима не знаеш?
Трева-
и една пчела-
и да мечтаеш.
Ако пчелата не пристига-
мечтата стига.
Eмили Дикенсън
Какво се случи наистина в нощта, която трябваше да е най-прекрасна в живота ти? Какъв искаше да станеш като малък и какъв си сега? Къде отиде човекът, с когото трябваше да прекараш живота си? Признай си.

Потребителски аватар
fenna
Новак
Новак
Контакти:

Непрочетено мнениеот fenna » пон ное 01, 2004 16:08

Не знам за мен мечтите са до време спрях да мечтая от 5ти клас.
Просто прозрях истината !!! Че всичко е достижимо !!!
Ако работиш може да постигниш всичко дори да не си толкоз талантлив !!!
Иначе от друга гледна точка мечтите крепят човека. Не знам аз не са крепя на нещо воубражаемо!!!!!!!!

Човек с който да прекарам живота си още не сам намерил.
А в ноща която трябваше да е най-прекрасна ли ???- Ми сабудих се !!!
Станах това което исках.

Потребителски аватар
Вирус
Минаващ
Минаващ
Контакти:

Непрочетено мнениеот Вирус » чет ное 04, 2004 21:00

Мечтите са нещо толкова непостоянно...Първо мутират в някакви си цели, след като не успеем /по независещи от нас причини по пронцип/ се преврущат в нещо, което е било наи-тъпото нещо, за което мойем да си загубим времето...Но защо пък това трябва да важи за мен?! Аз съм от едно друго племе / и семе / и на пук на всичко рационално ще продължавам да си губя времето...по най-приятният за мен начин...
Мечтая си...
В 99 от 100 случая не е така, както би ти се искало...Пътища много,върхът е само един!

Потребителски аватар
sheki
лимонтузу
Име: Велин
Контакти:

Мдаммм

Непрочетено мнениеот sheki » съб ное 13, 2004 21:40

ами обикновенно ако човек е постигнал мечтите си значи е успял ... но едва ли всички мечти могат да се сбъднат понякога човек си мечтае за неща които няма как да станат , а питали ли сте се за какво мечтае човек с каква цел , може би да си набележи цели към които да се стреми или просто за да се отпусне да е на място където всичко е по неговите правила ... мечтите са хубаво нещо , човек трябва да мечтае по това се различаваме от другите животни :wink: накрая винаги има едно НО всичко трябва да е с някакви граници 8) ...
Просто и лесно !
zlatograd.com

ironia
Редовен
Редовен
Контакти:

Непрочетено мнениеот ironia » нед мар 19, 2006 18:01

Какво значи мечта?Когато някой каже"мечтая да отида до Париж"...ми това е осъществимо,рано или късно.А когато кажем:искам да съм 8-я цвят на дъгата...ето това е мечта..не става,няма как,за това се наричат мечти,защото са в нас,но не и за нас...обаче аз си мечтая...8 е добро число... :lol: ..аа.веднъж бях казала,че искам и да съм звезда на небето..ей това си е мечта,а?...

Svilko
Минаващ
Минаващ
Контакти:

Непрочетено мнениеот Svilko » нед юли 23, 2006 20:49

Фенна каза доста стойностни неща. Подкрепям го. Важното е желание да има и да се бориш за целите си. И с малко късмет почти всичко се постига. Отчаянието мЕрише хора. За мен мечтите не са загуба на време, щото не си мечтая за простотии. Е, усещал съм и вкуса на загубата, но тръпката си е тръпка. Ако опиташ може да загубиш, ако не опиташ си загубен! нинам кой го е казал това но от край време си ме кефи тоз израз. Когато има човек до теб който да те окуражава и да те подкрепя няма невъзможин неща. Аре българи бълвайте злоба и завист отново :-)

dabbler
Новак
Новак
Контакти:

Непрочетено мнениеот dabbler » пет мар 30, 2007 15:56

Ако опиташ може да загубиш, ако не опиташ си загубен!

Отдавна не бях чел нещо толкова хубаво и вярно. Не е по темата, но израза ми напълни душата.
Не говорете! Това, което сте, непрекъснато се издига над Вас и бучи, затова не чувам, когато казвате обратното.

Потребителски аватар
love_delight
Приятел
Приятел
Име: Elle

Непрочетено мнениеот love_delight » пет мар 30, 2007 16:02

ironia написа:аа.веднъж бях казала,че искам и да съм звезда на небето..ей това си е мечта,а?...

При това реално осъществима. Плащаш си определена сума, вкарват те в един списък и следващата открита звезда на небосвода ще бъде кръстена на твое име - ирония :wink:
An angel... Not a saint.
Any man can love 1,000 different women, but it takes a REAL man to love ONE woman, 1,000 different ways...

Потребителски аватар
bobby
Бедно студентче
Бедно студентче
Име: Борислав Младенов
Контакти:

Непрочетено мнениеот bobby » пет мар 30, 2007 19:35

Аз съм си платил вече за следващия ураган.
Remove, remove ......

Потребителски аватар
love_delight
Приятел
Приятел
Име: Elle

Непрочетено мнениеот love_delight » пет мар 30, 2007 19:50

bobby написа:Аз съм си платил вече за следващия ураган.

И колко е таксата? :wink:
An angel... Not a saint.
Any man can love 1,000 different women, but it takes a REAL man to love ONE woman, 1,000 different ways...

Ме
Контакти:

Непрочетено мнениеот Ме » съб май 19, 2007 23:35

Мечти...цели, амбиции. Всъщност колко от нас са станали това за което са мечтаели? Колко от нас са станали прими балерини или космонафти?Детските мечти и илюзии са нещо съвсем различно, а се оказва, че сме им подвластни до доста напреднала възраст. И мисля от там идват разочарованията... Какво стои зад мечтите? Имала съм достатъчно много мечти, които съм изоставила и такива, които съм сбъднала. Първите ни носят огорчението и възможността да се изживяваме като жертви на обстоятелствата, на някаква висша промисъл или на Бог знае какво още... А другите сигурно ни правят щастливи? Едва ли... Най- хубав е пътя към мечтата. И когато вече си я постигнал(и си толкова велик колкото си мечтал, защото всички тайничко се надяват, че са велики) разбираш, че тя не ти носи нищо, че си бил щастлив тогава, когато си си мислил, че ти е най- тежко. А това е, което е важно- да си щастлив! И това е възможно дори в Златоград. Така ми се струва...
Virus, много пъти съм си мислила точно като тебе. И си много прав... за мечтите. Но нещата са красиви дори когато не стават както ги искаме. Ще ми се да вярвам в това...тази вечер. И съм абсолютно съгласна с последното:"Мечтая си...". Това е, което ни остава. Мечтая си...

netcontrol33
Минаващ
Минаващ

Re: В какво се превръщат мечтите?

Непрочетено мнениеот netcontrol33 » чет юли 19, 2007 22:52

Me4tite se prevra6tat v pari a parite v me4ti.

Спазвай правилата!!!

netcontrol33
Минаващ
Минаващ

Re: В какво се превръщат мечтите?

Непрочетено мнениеот netcontrol33 » ср юли 31, 2013 21:22

Мечтите се превръщат в пари а парите в мечти. :supz:

Върни се в “Златоградската глупост”